Oprogramowanie dedykowane

Aplikacje dedykowane zwykle charakteryzują się unikalnymi cechami i indywidualnym podejściem do projektowanego procesu. Realizujemy kompleksowo proste i zaawansowane aplikacje dedykowane, które skutecznie wspierają cele i procesy biznesowe naszych klientów.
Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacjach webowych w pełni dopasowanych do potrzeb biznesowych Klienta, które są projektowane i wykonywane na zamówienie.Aplikacje Webowe
Główną zaletą aplikacji webowych jest ich dostępność z dowolnego miejsca, jak również możliwość korzystania z nich za pomocą większości urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Wypracowane przez lata rozwiązania dają gwarancję niezawodności i wydajności tworzonych aplikacji.

Beacony
Są to małe nadajniki sygnału radiowego mogące komunikować się z naszymi smartfonami są już w muzeach, centrach handlowych i na lotniskach. Beacony mogą skontaktować się z aplikacją w naszym telefonie i wyświetlić nam potrzebną informację.

Aplikacje Mobilne
Dzięki innowacyjnym aplikacjom mobilnym, ważne informacje i cenne funkcje są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy, gdy chwilowo nie ma połączenia z siecią. Oferowane przez nas aplikacje mobilne to narzędzia, które dostępne są zarówno na tabletach, jak i na smartfonach oraz pracują na platformach, takich jak: Android, iOS oraz Windows Phone.

Aplikacje intranetowe Microsoft Sharepoint
Poprawnie wdrożony intranet oparty o Microsoft SharePoint staje się chętnie wykorzystywanym środowiskiem pracy grupowej. Platforma intranetu oparta o Microsoft SharePoint daje możliwość integracji własnych rozwiązań, zgodnych ze specyfiką działalności prowadzonej przez firmę.

Doradztwo i realizacja projektów
Realizacja projektu informatycznego jest skomplikowanym przedsięwzięciem wymagającym zarówno technicznego zrozumienia samego rozwiązania informatycznego jak i biznesowych potrzeb klienta. Nasz profesjonalny zespół przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy powstawania nowego rozwiązania.

Aplikacje Webowe

Każdy człowiek we współczesnym świecie korzysta z internetowych map, portali społecznościowych, sklepów internetowych, programów do obróbki plików, jednocześnie będąc stałych użytkownikiem aplikacji internetowych. Aplikacja to inaczej oprogramowanie wykorzystywane do realizacji zadań poprzez przeglądarki internetowe czy smartfony. Serwis jest dopasowany do potrzeb klienta, można go nieustannie rozbudowywać i dodawać nowe funkcjonalności.

Dostęp do danych z każdego miejsca 
W tradycyjnych programach komputerowych dane zwykle są przechowywane na dysku twardym naszego komputera. W nowym świecie aplikacji internetowych nasze wiadomości e-mail i wszystkie niezbędne dane są przechowywane online, w sieci. Możemy uzyskać do nich dostęp przez przeglądarkę na każdym komputerze podłączonym do internetu.

Najnowsza wersja aplikacji 
Zawsze mamy do czynienia z jedną wersją – najnowszą – wyposażoną we wszystkie najnowsze funkcje i opcje. Nie ma potrzeby ręcznego uaktualniania do nowszej wersji za każdym razem. Nie trzeba też przechodzić przez długotrwały proces instalacji, aby móc rozpocząć korzystanie z aplikacji internetowych.

Dowolność w wyborze urządzenia 
W przypadku tradycyjnie rozumianego korzystania z komputerów niektóre programy działają tylko na konkretnych systemach operacyjnych lub na konkretnych urządzeniach. Natomiast sieć jest platformą otwartą i każdy może z niej skorzystać za pomocą przeglądarki na każdym urządzeniu podłączonym do internetu, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop, czy komórka.

Bezpieczeństwo 
Aplikacje internetowe działają w przeglądarce i nie trzeba pobierać ich na komputer. Dzięki rozdzieleniu kodu aplikacji i kodu znajdującego się na naszym komputerze aplikacje webowe nie mogą ingerować w inne zadania komputera i nie mają wpływu na jego ogólną pracę. Oznacza to lepszą ochronę przed zagrożeniami, takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowanie i programy szpiegowskie.

Beacony

Beacony to małe urządzenia, działające na oszczędnych bateriach -mogą pracować nawet 5 lat, wysyłając sygnał radiowy i komunikując się ze smartfonami za pomocą Bluetootha. Kiedy przechodzimy w ich pobliżu, mogą skontaktować się z aplikacją w naszym telefonie i wywołać zakodowaną informację –tekst, obraz, animację , krótki film, link. Zasięg działania beaconów można regulować, maksymalny jaki oferuje producent urządzenia to do 200m.

Urządzenia i montaż 
Beacony mogą być niezależnymi urządzeniami, które można dowolnie wykorzystywać, przymocowując je np. do ściany lub półki integrując z aplikacją. Można je również wbudować na stałe w przedmioty. Tym samym ten produkt może podwyższyć wartość produktu na rynku bądź zapewnić dodatkowe zabezpieczenie. Beacon stanowiący integralną część danego artykułu wysyła sygnał na obszar określonej strefy. Gdy dany przedmiot oddali się poza określoną strefę, nasz smartfon wyświetli komunikat informujący nas o zaistniałym zdarzeniu.

Personalizowana aplikacja 
Beacony mogą mieć przeróżne zastosowania. Zaczynając od tych wpływają na sprzedaż produktów i usług, poprzez implementację w muzeach tworząc multimedialny przewodnik lub tzw. interaktywne muzea, kończąc na usługach niekomercyjnych ułatwiających codzienne życie obywateli. Beacony świetnie sprawdzają się jako aplikacja sprzedażowa. Dzięki spersonalizowaniu danych o kliencie i miejscu, w którym przebywa, aplikacja może zaproponować mu promocję albo kupon rabatowy dostosowane dokładnie do jego potrzeb.

Nieograniczone korzyści 
Te małe, choć innowacyjne, nadajniki pozwalają optymalizować procesy, oszczędzać pieniądze oraz generować nowe kanały przychodów. Do działania wykorzystują technologia Bluetooth BLE, dzięki której urządzenie pobiera bardzo mało energii. Jedną z największych zalet Beaconów jest również możliwość dowolnego ustalania zasięgu nadawania. Beacony mogą być wykorzystywane zarówno przez podmioty z obszaru biznesu, administracji czy też organizacje pozarządowe.

Aplikacje Mobilne

W czasach nowoczesnych technologii, niemal każdy człowiek jest posiadaczem smartphone’a. Mimo, że komputer w wielu aspektach pozostaje niezastąpiony, to jednak często szybciej i wygodniej jest skorzystać z uproszczonej witryny WWW poprzez skorzystanie z mobilnej wersji strony lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Szybki dostęp 
Mobilne systemy służą przede wszystkim optymalizacji. Wynikiem ich wykorzystania jest lepsze gospodarowanie potencjałem pracowników, osiąganie zamierzonych efektów w krótszym czasie a przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

Dopełnienie głównych narzędzi 
Aplikacje mobilne często stanowią uzupełnienie oraz alternatywę dla strony WWW w jednym. Kompleksowo rozwinięte narzędzia składają się zarówno z rozbudowanej wersji webowej, jak też uproszczonej wersji w postaci aplikacji mobilnej z dostępem do naszych danych.

Personalizacja 
Korzystając z doświadczenia naszych deweloperów można zapewnić sobie narzędzie, które będzie w pełni odpowiadało potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Profesjonalne wykonanie oraz wsparcie techniczne i merytoryczne pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Microsoft Sharepoint®

Microsoft Sharepoint to idealne narzędzie dla pracowników umożliwiające wirtualną pracę. Użytkownicy platformy mogą dzielić się informacjami i z łatwością udostępniać dokumenty między sobą. MS SharePoint pozwoli także na znaczne usprawnienie procesów biznesowych w firmie i przyniesie realne korzyści.
Platforma intranetowa, jaką jest MS Sharepoint pozwala na rozbudowę narzędzi już istniejących lub stworzenie nieszablonowych narzędzi by spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania. Gwarantujemy, że współpracując z nami wykorzystasz sto procent możliwości SharePoint.

Konsultacje 
SharePoint stał się jednym z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych do tworzenia wewnętrznych i zewnętrznych sieci współpracy. Przez wiele lat dostarczania usług i narzędzi Sharepointa nasi developrzy zdobyli cenne doświadczenie i wypracowali elastyczny model działania, który jest wykorzystywany do planowania spełniającego wymogi środowiska pracy klienta.

Dedykowane rozwiązania 
MS SharePoint w swojej ofercie ma wiele gotowych funkcjonalności, które można wykorzystać bez dodatkowych prac programistycznych. Każda firma jednak ma indywidualne potrzeby, których realizacja wymaga niestandardowych rozwiązań. By dopasować platformę do profilu pracy firmy i umożliwić szersze wykorzystanie platformy SharePoint, stworzymy dla Ciebie nowe, spersonalizowane rozwiązanie.

Wdrożenie 
Do efektywnego działania systemu potrzebna jest właściwa konfiguracja i niekiedy bywav rudnym wyzwaniem dla wewnętrznego działu IT. W oparciu o wieloletnie doświadczenie z technologią SharePoint, w różnego rodzaju branżach, pomożemy sprawnie przeprowadzić implementację SharePoint.

Automatyzacja 
SharePoint jest narzędziem, które przekształca procesy biznesowe w optymalne przepływy pracy. Platforma MS SharePoint pozwala na stworzenie zautomatyzowanych szablonów obiegów dokumentów, które znacząco usprawniają pracę przedsiębiorstwa.

Migracja 
Najistotniejszym aspektem migracji do nowej wersji jest ciągłe wsparcie. Zapewniamy, że przeprowadzona przez nas migracja przyniesie wymierne korzyści w postaci nowoczesnego, dynamicznego i dostosowanego środowiska oferującego szereg nowych i zoptymalizowanych funkcji.

Doradztwo, wdrożenia i realizacja projektów

Lata doświadczeń, szereg zrealizowanych projektów, wiele wdrożonych aplikacji i programów pozwala nam stworzyć innowację, z której będzie zadowolony każdy użytkownik. Sprawnie i skutecznie realizujemy oraz wdrażamy powierzone nam projekty. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu Klienta oraz funkcjonalności stworzonych przez nas programów.

Doradztwo 
Nasza firma doradza również w zakresie oprogramowania, rekomenduje najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, innowacyjne rozwiązania. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy możemy zaproponować optymalne narzędzia pasujące do specyfiki danego przedsiębiorstwa, a także gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Nasze metody opierają się na różnych modelach i procesach oraz adresowane są do różnych aspektów prowadzenia firmy. Doradzamy na temat wdrożenia nowej lub poprawę istniejącej już aplikacji.

Realizacja 
Projektujemy oraz realizujemy koncepcję aplikacji, systemów i programów autorskich zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Klientów. Przygotowujemy projekt, określamy wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne. Przedstawiamy harmonogram prac, realizujemy, testujemy i czuwamy, aby projekt zrealizowany był zgodnie z założeniami Klienta. Modyfikujemy, wprowadzamy zmiany, a na każdym etapie realizacji służymy radą i pomocą.

Wdrażanie 
Ostatnim etapem jest wdrażanie oraz instalacja aplikacje i programów na komputerach, urządzeniach, serwerach lub w chmurze naszego Klienta. Wybieramy odpowiednią metodę w zależności od typu wdrożenia, jakiego potrzebuje dana firma. Pomagamy przy zakupie niezbędnego sprzętu do instalacji aplikacji. Przeprowadzamy także szkolenia w zakresie obsługi wdrażanego projektu.

Dla Firm
i Przedsiębiorstw

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim są funkcjonalne. Proponujemy szeroki wachlarz usług, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Poznaj ofertę

Dla Szkół
i Przedszkoli

Każda placówka edukacyjna ma swoją indywidualną infrastrukturę, sprzęt i stan IT. Potrzebna jest indywidualna diagnoza i przygotowanie planu działania, aby zoptymalizować wydatki i sprawne działanie placówki.

Poznaj ofertę

Dla Administracji Publicznej

Usługowy charakter administracji publicznej jest możliwy dzięki pełnej koncentracji na potrzebach obywatela i jego komforcie. Nasz profesjonalny zespół serwisantów dzięki swojemu doświadczeniu zrealizuje każde zadanie.

Poznaj ofertę