O Nas

 Omega IT Consulting oferuje najwyższej jakości, kompleksowe usługi informatyczne oraz profesjonalne, nowoczesne rozwiązania. Zależy nam na długofalowej współpracy dającej satysfakcję obu stronom. Nie boimy się nowych wyzwań oraz projektów.
Ciągle rozwijamy się oraz pogłębiamy swoją wiedzę, by zapewnić naszym Klientom nowoczesne oraz profesjonalne rozwiązania. 

NASZE PODEJŚCIE

Doskonale wiemy, że każda firma, każda działalność jest inna. W związku z tym nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do danego Klienta, każdego przedsięwzięcia oraz każdej firmy. Budujemy oferty „szyte na miarę”, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę oraz spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie bazując na Jego rzeczywistych potrzebach oraz zapewniając bezpieczeństwo i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

+ czytaj dalej

Naszym celem jest świadczenie profesjonalnego wsparcia w zakresie informatycznym oraz programistycznym. Wysoki standard, wiedza, długoletnie doświadczenie w branży oraz jakość naszych usług gwarantuje efektywność oraz dbałość o ciągły rozwój zaplecza informatycznego każdego z naszych Klientów.

Nasza „opieka” nad Klientem to nie tylko obsługa informatyczna, to również dbałość o Klienta. W ramach współpracy doradzamy co należy wprowadzić, aby usprawnić pracę oraz co warto zmienić, aby podwyższyć bezpieczeństwo, a zarazem obniżyć koszty.

Działamy w oparciu o wypracowane, sprawdzone praktyki w dziedzinie zarządzania projektami i systemami informatycznymi, a także w zakresie programowania.

HISTORIA

Od dziesięciu lat firma Omega IT Consulting działa w branży IT na terenie całego kraju. Świadczymy profesjonalne, szeroko pojęte usługi informatyczne polegające na sprawnym i skutecznym zarządzaniu systemami IT przedsiębiorstw, a także dostarczaniu gotowych, dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań w zakresie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć nam również ugruntowaną pozycję administratora bezpieczeństwa informacji zapewniając kompleksowy nadzór nad ODO.

+ czytaj dalejZapewniamy ciągłość działania i bezpieczeństwa systemów IT począwszy od administrowania systemami informatycznymi, przez zarządzanie i obsługę programistyczną projektów informatycznych, organizację i rozbudowę infrastruktury IT, po konsultacje, wdrożenia i obsługę systemów ERP, a także budowę systemów informatycznych na zlecenie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami serwerowymi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów, a także programistów.

Nasza praca jest naszą pasją, a do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, sumienny, należyty oraz rzetelny.

Nasi partnerzy

Przez dekadę naszej aktywności na rynku IT pozyskaliśmy Klientów, z którymi współpraca jest nie tylko długoletnia, ale także intensywna i wzajemna. Klienci korzystający z naszych usług są motywacją do naszego ciągłego rozwoju.
Dzięki badaniu rynku, tworzymy rozwiązania na miarę wciąż rosnących potrzeb naszych klientów.  

AGP Metro Polska (Warszawa)

Astaldi Sp.A., Oddział w Polsce (Bydgoszcz, Kraków, Warszawa)

Bisiorek, Cieśliński i Wspólnicy (Warszawa)

Dla Firm
i Przedsiębiorstw

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim są funkcjonalne. Proponujemy szeroki wachlarz usług, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Poznaj ofertę

Dla Szkół
i Przedszkoli

Każda placówka edukacyjna ma swoją indywidualną infrastrukturę, sprzęt i stan IT. Potrzebna jest indywidualna diagnoza i przygotowanie planu działania, aby zoptymalizować wydatki i sprawne działanie placówki.

Poznaj ofertę

Dla Administracji Publicznej

Usługowy charakter administracji publicznej jest możliwy dzięki pełnej koncentracji na potrzebach obywatela i jego komforcie. Nasz profesjonalny zespół serwisantów dzięki swojemu doświadczeniu zrealizuje każde zadanie.

Poznaj ofertę